اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » تشکیل پرونده تخلف عرضه خارج از شبکه برای 4 واحد مرغداری مرغ تخمگذار در ورامین
سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
تشکیل پرونده تخلف عرضه خارج از شبکه برای ۴ واحد مرغداری مرغ تخمگذار در ورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین از تشکیل پرونده تخلف عرضه خارج از شبکه تخم مرغ برای ۴ واحد مرغداری مرغ تخمگذار در شهرستان ورامین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : حسن میرزایی گفت : با توجه به تخصیص نهاده های دولتی تحویلی به واحد های مرغداری مرغ تخمگذار و الزام به تحویل تخم مرغ این واحد ها به اداره کل پشتیبانی امور دام به منظور توزیع با قیمت تنظیم بازار ، گشت مشترک بازرسی و نظارت توسط بازرسین این اداره به همراه نماینده فرمانداری ، کارشناس جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی از ۷ واحد مرغداری مرغ تخمگذار بازرسی بعمل آمد .

وی در ادامه افزود : در این بازرسیها ۴ واحد مرغداری مرغ تخمگذار با عنوان تخلف عرضه خارج از شبکه تخم مرغ  با ارزش ریالی مجموعا ۶ میلیارد و ۴۹۱ میلیون  و ۵۲۰ هزار ریال متخلف شناخته شدند  که جهت سیر مراحل قانونی  به اداره تعزیرات حکومتی معرفی گردیدند.

میرزایی تصریح کرد : این بازرسیها در راستای برخورد و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه کالاهای اساسی صورت گرفته و در صورت عدم رعایت قیمت های مصوب و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قبیل گرانفروشی ، اخفاء و امتناع از عرضه بر اساس قوانین نظام صنفی و تعزیرات حکومتی  با متخلفین  برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

میرزایی از همشهریان محترم خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این خصوص و یا سایر تخلفات اقتصادی و صنفی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری به اطلاع بازرسین این اداره برسانند .


ارسال نظر