اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین
سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۲۵ دی ۱۳۹۹
شماره:8009
برگزاری جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین

در ادامه …

جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین به ریاست توسلی معاونت برنامه ریزی فرمانداری وبا دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و با حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین : توسلی در این جلسه گفت : با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و تقاضای بیشتر برای خرید کالا ، درج قیمت کالا از سوی واحدهای صنفی در جهت کنترل قیمتها رعایت گردد .

وی در ادامه افزود : انجام گشت های منظم و مستمر بازرسی و نظارت در سطح بازار علاوه بر افزایش اعتماد مردم موجب جلوگیری از تخلف عده ای سود جو خواهد شد.

میرزایی دبیر جلسه نیز گزارش تحلیلی از وضعیت قیمت بازار طی روز ، هفته و ماه گذشته اعلام و در خصوص موجودی انبارها و نحوه نظارت بر واحدهای مرغداری تخم گذار و میزان و نحوه توزیع اقلام تنظیم بازار مواردی را بیان نمود .

در ادامه جلسه ارائه گزارش روسای ادارات شبکه دامپزشکی ، شرکت نفت ، شبکه بهداشت و درمان و اتاق اصناف شهرستان بخش دیگر این جلسه بود و در پایان مقرر شد؛ طرح گشت مشترک بازرسی و نظارت به صورت همزمان در نقاط مختلف شهرستان و با بکارگیری تیم های متعدد به اجرا درآمده و به صورت مستمر ادامه داشته باشد و  همچنین مقرر گردید هر گونه جابه جایی فرآورده های خام دامی با مجوز صادره از سوی شبکه دامپزشکی صورت پذیرد .

در پایان پس از بحث و تبادل نظر بین اعضاء تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید.


ارسال نظر