اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سیصدو پنجاه و هشتمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین
شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۰۴ بهمن ۱۳۹۹
شماره:8013
برگزاری سیصدو پنجاه و هشتمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

در ادامه …

سیصد و پنجاه وهشتمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور اعضاء در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید .

 

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت  شهرستان ورامین : در ابتدای جلسه حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت شهرستان به ارائه گزارشی از وضعیت کالا و خدمات در شهرستان اشاره و گفت : با توزیع روزانه و مستمر اقلام تنظیم بازار شاهد آرامش در بازار هستیم و تا وقتی که امکان توزیع این اقلام وجود داشته باشد در جهت تنظیم بازار تلاش خواهیم نمود .

در ادامه وی افزود : متاسفانه برخی اتحادیه های صنفی جلساتی در خصوص اوضاع اتحادیه ها برگزار نمی نمایند و این درحالی است که اتحادیه ها باید حداقل در هرماه یک جلسه برگزار نمایند .

در پایان این جلسه ضمن تعیین نرخ ثبت نام آموزشگاه های رانندگی پایه سوم، تشدید نظارت بهداشتی بر واحدهای صنفی و مشاغل پرخطر، واحد های  صنفی خبازی ، تسریع  و تعیین تکلیف در خصوص  واحدهای صنفی فاقد جواز  و رفع مشکلات بهداشتی  و جلوگیری از فعالیت صنوفی که فاقد پروانه فعالیت صنفی هستند در جلسه کمیسیون نظارت مطرح ونهایتا پس از بحث وتبادل نظر بین اعضاء کمیسیون تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید.


ارسال نظر