اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » در راستای رفع موانع تولید از چهار واحد تولیدی در شهرستان ورامین بازدید بعمل آمد
شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۰۶ بهمن ۱۳۹۹
شماره:8016
در راستای رفع موانع تولید از چهار واحد تولیدی در شهرستان ورامین بازدید بعمل آمد

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، حسن میرزایی رئیس اداره به همراه مسئول واحد بازرگانی از چهار واحد تولیدی در شهرستان ورامین بازدید نمودند .

در حاشیه این بازدید ها میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت گفت : مجموعه صمت به منظور کمک به حل مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی از همه ابزارها و اختیارات قانونی خود با تعامل و همکاری با سایر دستگاهها استفاده می نماید.

وی در ادامه افزود : مهمترین مشکلی‌ که بعضی از واحدهای تولیدی مطرح می‌کنند مساله سرمایه در گردش است که برای رفع این موضوع تلاش خواهیم کرد.

میرزایی عزم دولت برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی بخصوص واحدهای کوچک و متوسط را جدی خواند واظهار داشت : دولت از پیشنهادات و راهکارهایی که از واحدهای تولیدی حمایت می کنند استقبال می کند.

این بازدید در راستای بازدیدهای مدون و برنامه ریزی شده و به منظور رفع موانع و مشکلات تولید کنندگان و پیگیری موضوعات وطرح آن در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان و استان صورت پذیرفت .

واحدهای فوم و اسفنج کیوانی مجموعاً به مساحت ۱۱۰۰ مترمربع با رسته صنفی تولید انواع فوم و اسفنج ، واحد بازیافت پلیمرهای پلاستیکی و تولید گرانول مجموعاً به مساحت ۶۵۰مترمربع در زمینه بازیافات پلیمرهای پلاستیکی درجه یک و تولید مواد گرانول ، واحد تولیدی ظروف چینی بن سای در زمینه تولید انواع ظروف چینی ، واحد تولیدی یونولیت آقای صفری در زمینه تولید یونولیت های سقفی جهت استفاده در صنعت ساختمان با تولید روزانه حدوداً ۱۶۰۰مترمربع “با یک خط تولید” واحدهایی بودند که مورد بازدید قرار گرفتند .


ارسال نظر