اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » کشف و امحاء 221 کیلوگرم انواع گوشت مرغ و ماهی غیربهداشتی در ورامین
شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۰۸ بهمن ۱۳۹۹
شماره:8031
کشف و امحاء ۲۲۱ کیلوگرم انواع گوشت مرغ و ماهی غیربهداشتی در ورامین

در ادامه …

مسئول روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین از معدوم شدن ۲۲۱ کیلوگرم انواع گوشت مرغ و ماهی غیر بهداشتی در جریان اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی پروتئینی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین : در راستای نظارت بیشتر بر عرضه و توزیع اقلام پروتئینی در جهت ایجاد سلامت و تعادل بازار قیمت ، بازرسان اداره صنعت ، معدن وتجارت با همکاری کارشناسان شبکه دامپزشکی در قالب گشت مشترک به صورت روزانه  بر واحدهای عرضه و توزیع اقلام پروتئینی شهرستان نظارت می نمایند .

در این بازرسیها از یک واحد صنفی توزیع اقلام پروتئینی به علت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی موفق به کشف مقدار ۲۲۱ کیلوگرم انواع گوشت مرغ و ماهی فاسد و غیر بهداشتی شدند .

قابل ذکر است متصدی واحد فوق با تشکیل پرونده ای با ارزش ریالی ۲۲ میلیون ریال جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی گردید و گوشت ضبط شده با تایید کارشناس دامپزشکی در محل معدوم گردید .

در پایان از همشهریان محترم درخواست می شود در خصوص فعالیت واحدهای صنفی مرغ فروشی و قصابی در صورت مشاهده هر گونه تخلف شامل ، عدم رعایت مسائل بهداشتی ، گرانفروشی و … با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری تماس حاصل نموده تا مراتب به اطلاع بازرسین این اداره برسد.


ارسال نظر