اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید از 3 واحد تولیدی در منطقه شهرک صنعتی غیر دولتی شهداء خیرآباد ورامین
یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۱۸ بهمن ۱۳۹۹
شماره:8043
بازدید از ۳ واحد تولیدی در منطقه شهرک صنعتی غیر دولتی شهداء خیرآباد ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، حسن میرزایی رئیس اداره به همراه مسئول واحد بازرگانی از سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی غیر دولتی شهداء خیرآباد با هدف حمایت از تولید و حفظ اشتغال بازدید نمود.

در حاشیه این بازدید ها میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت گفت : شهرک صنعتی غیر دولتی شهداء خیرآباد یکی از مناطق صنعتی شهرستان در حوزه سرمایه گذاری است که باید قابلیت های آن برای  ایجاد اشتغال بیشتر مورد توجه قرار گیرد .

این بازدید در راستای بازدیدهای مدون و برنامه ریزی شده و به منظور رسیدگی به مشکلات تولید کنندگان این منطقه برگزار گردید .

مشکلات این واحدها از جمله درخواست تسهیلات سرمایه در گردش ، درخواست افزایش ظرفیت تولید و ابنیه ، مشکلات بیمه ای ، افزایش هزینه های تمام شده به جهت رشد نرخ ارز در حوزه مواد اولیه بود که از سوی مدیران واحد ها مطرح گردید.

واحدهای مورد بازدید شرکت بازرگانی طلوع آوین مهر تولید کننده انواع تایل های شیشه ای با دانش فنی نانو و انواع ظروف پذیرایی شیشه ای با لایه گذاری فلزی نانو با اشتغال ۱۲ نفر در زمینی با مساحت ۱۳۴۰ متر مربع که ماهانه تعداد ۴۰۰۰ قطعه انواع کاشی شیشه ای و ظروف شیشه خم و فلز پذیرایی تولید می نماید ، دومین واحد تولید کننده الیاف مصنوعی با اشتغال ۱۸ نفر با مساحت ۹۰۰۰ متر مربع دارای ۴ خط تولیدی روزانه ۳ تا ۴ تن انواع الیاف مصنوعی تولیدی می نماید و سومین واحد ، تولید کننده انواع گرانول بازیافتی از انواع لاستیک خودرو با اشتغال ۹ نفر در ۲ شیفت در زمینی به مساحت ۱۰۳۶ متر مربع با سه نوع محصول گرانول ، پرز و فلز فعالیت می نماید .


ارسال نظر