اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » توسلی مسئولیت تنظیم بازار را تامین منافع مصرف کننده دانست
دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
توسلی مسئولیت تنظیم بازار را تامین منافع مصرف کننده دانست

در ادامه :

جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین به ریاست توسلی معاونت برنامه ریزی فرمانداری وبا دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و با حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی پایان سال ، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار شب عید برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین : توسلی معاونت برنامه ریزی فرمانداری مسئولیت تنظیم بازار را تامین منافع مصرف کننده نیز دانست و گفت: باید توجه داشت که ما علاوه بر توجه به منافع تولید کننده ، حقوق مصرف کننده نیز در مدیریت بازار مورد توجه قرار میدهیم .

وی درادامه افزود : با توجه به شرایط اقتصادی موجود ونوسانات قیمت بازار باید درتهیه و توزیع مایحتاج عمومی مردم  دقت بیشتری توسط اعضاء کارگروه تنظیم بازار صورت پذیرد .

در ادامه جلسه میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت نیز ضمن ارائه  گزارشی از وضعیت قیمت بازار از روند جذب و توزیع اقلام اساسی خبر داد و گفت : هماهنگی های لازم در خصوص جذب و توزیع اقلام تنظیم بازار تاپایان سال انجام شده که در حال جذب و توزیع می باشد و همچنین سهمیه میوه شب عید نیز صورت گرفته که در تاریخ اعلامی از سوی سازمان به صورت هماهنگ توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به شروع طرح نظارتی ویژه ایام پایانی سال و نورزو ۱۴۰۰ اظهار داشت : این طرح از ۱۵ بهمن ماه سال جاری با حضور تیم های بازرسی از اداره صمت و اتاق اصناف آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت .

در این جلسه روسای ادارات جهاد کشاورزی ،دام پزشکی ، نماینده اصناف و تعزیرات به ارایه گزارش پرداختند و مقرر شد طرح تشدید بازرسی و نظارت به صورت مستمر و با حضور شعب سیار تعزیرات حکومتی در ایام نوروز ۱۴۰۰ صورت پذیرد .


ارسال نظر