اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری دهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین
دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
شماره:8073
برگزاری دهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین به ریاست کاغذلو فرماندار و حضور توسلی معاون امور مالی و برنامه ریزی فرمانداری و دبیری ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت و حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران چند واحد تولیدی درمحل فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار با بیان اینکه کار تولید در شرایط امروز کشور نوعی ایثار واز خودگذشتگی در عرصه اقتصادی محسوب می شود گفت: در سال جهش تولید از تمام ظرفیت شهرستان در جهت تقویت تولید و اشتغال  واحدهای تولیدی وصنعتی تا کنون حمایت های خوبی انجام شده است .

وی در ادامه افزود: خوشبختانه همگرایی و همسویی مناسبی میان دستگاه‌های اجرایی در ستاد تسهیل برای اجرای مصوبات و رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی وجود دارد.

در ادامه میرزایی دبیر جلسه عنوان نمود : سرمایه گذاران زیادی همواره آماده فعالیت برای رونق تولید و اشتغال هستند و دولت هم با جدیت تلاش می‌کند زمینه لازم را در جهت حضور هر چه بیشتر سرمایه گذاران فراهم نماید.

در این جلسه مسائل و مشکلات ۱۰ واحد تولیدی صنعتی ، صنفی و کشاورزی در خصوص اعطای تسهیلات ، مشکلات زیست محیطی ، بدهی به تامین اجتماعی ، مشکلات با اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، بدهی به بانکها و ادارات برق و گاز از سوی نمایندگان واحدهای تولیدی حاضر دراین جلسه مطرح  و روسای دستگاه های مربوطه نسبت به رفع این مشکلات نکاتی را بیان نمودند که پس از بررسی ، مصوبات لازم برای رفع مشکلات به تصویب رسید .


ارسال نظر