اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سیصدو پنجاه و نهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین
دوشنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۰۹ اسفند ۱۳۹۹
شماره:8077
برگزاری سیصدو پنجاه و نهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

در ادامه …

سیصد و پنجاه ونهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور اعضاء در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت  شهرستان ورامین : در ابتدای جلسه حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت شهرستان به بیان مسائل و موضوعات پیرامون امور اصناف و بازار پرداخت و بر همکاری و همراهی  سایر دستگاه‌ها با اداره صمت در امر بازرسی و نظارت و پایش بازار تاکید کرد.

وی تأکید بر رعایت بیش از پیش شیوه های بهداشتی به منظور جلوگیری از عادی انگاری کرونا و حفظ سلامت جامعه در تمام سطوح با توجه به رنگ بندی وضعیت شهرستان را مهم برشمرد و از افراد و صنوف محترمی که در انجام دستورالعمل های بهداشتی احساس وظیفه ای بیشتر داشته و رعایت نموده اند تشکر نمود .

ایشان همچنین از رئیس اتاق اصناف خواست برنامه ریزی گشت های ایام پایانی سال و نوروز ۱۴۰۰ با همکاری اتحادیه های مربوطه  ( واحدهای  صنفی نانوایی ، تعمیرات خودرو ، آپاراتی، تعویض روغنی ، باطری سازیو … ) در دستور کار خود قرار دهند.

در این جلسه ، تخصیص تعدادی از رسته ها به اتحادیه های مربوطه ، بررسی کلیات بودجه سال ۱۴۰۰ اتاق اصناف و … مورد بررسی قرار گرفت و در پایان پس از بحث وتبادل نظر بین اعضاء کمیسیون تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید.


ارسال نظر