اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری آخرین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین
یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۲۴ اسفند ۱۳۹۹
شماره:8101
برگزاری آخرین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : یازدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین به ریاست کاغذلو فرماندار و حضور توسلی معاون امور مالی و برنامه ریزی فرمانداری و دبیری ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت و حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران چند واحد تولیدی درمحل فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه فرماندار گفت : کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، کارگشای مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی است، امیدواریم با اجرای مصوبات این ستاد، موانع تولید کاهش یافته و اشتغال در شهرستان افزایش یابد.

فرماندار در ادامه بر ضرورت بررسی مشکلات واحد های تولیدی و تسریع در حرکت چرخه اقتصادی و تولیدی با هدف حمایت از تولید و اشتغال شهرستان تاکید کرد.

 در ادامه میرزایی دبیر جلسه روند اجرای مصوبات این ستاد را مناسب ارزیابی کرد و افزود : همگرایی و همسویی مناسبی میان دستگاه‌های اجرایی در ستاد تسهیل برای اجرای مصوبات و رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی وجود دارد.

در این جلسه مسائل و مشکلات ۶ واحد تولیدی صنعتی ، صنفی در تخصیص سرمایه در گردش، استمهال بدهی، بخشودگی جرایم و تقسیط مجدد وام های بانکی، مالیات و تامین اجتماعی را از جمله مسائل مهم این واحد‌ها از سوی نمایندگان واحدهای تولیدی حاضر دراین جلسه مطرح  و روسای دستگاه های مربوطه نسبت به رفع این مشکلات نکاتی را بیان نمودند که پس از بررسی ، مصوبات لازم برای رفع مشکلات به تصویب رسید .


ارسال نظر