اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری آخرین جلسه تنظیم بازار شهرستان ورامین
شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
برگزاری آخرین جلسه تنظیم بازار شهرستان ورامین

در ادامه …

دوازدهمین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین درسال ۱۳۹۹ به ریاست کاغذلو فرماندار ورامین و با حضور توسلی معاونت برنامه ریزی فرمانداری و دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی پایان سال ، میوه شب عید و اتخاذ تدابیر و کنترل بازار شب عید برگزار گردید.

در ابتدا کاغذلو فرماندار ورامین ضمن اشاره به توزیع اقلام تنظیم بازار در سطح شهرستان گفت : واحدهایی که اقلام تنظیم بازار دریافت می نمایند ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت اطلاع همشهریان محترم حتما بنر توزیع اقلام تنظیم بازار را در واحد خود نصب نمایند .

وی در ادامه افزود : نظارت بر توزیع اقلام تنظیم بازار به جدیدت پیگیری شود و با واحدهایی که اقدام به توزیع خارج از شبکه این اقلام می نمایند ضمن تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی گردند.

وی با بیان این موضوع که هیچگونه کمبودی در خصوص تامین اقلام تنظیم بازار به خصوص گوشت مرغ وجود ندارد اظهار داشت : طبق گزارش های دریافتی در جلسات تنظیم بازار استان کمبودی در این خصوص نداریم و در چند روز آینده با توجه به افزایش فرآیند کشتار مرغ در کشتارگاه ها و توزیع مستمر اقلام تنظیم بازار نیاز بازار کاسته خواهد شد .

کاغذلو تصریح کرد : با توجه به دریافت سهمیه اقلام تنظیم بازار توسط فروشگاه های زنجیره ای ، اکیپ های بازرسی و نظارت تشکیل شود و به شدت با فروشگاه هایی که تخلف می نمایند برخورد قانونی صورت پذیرد .

در ادامه میرزایی دبیر جلسه با اشاره به اوضاع اقتصادی موجود در جامعه  اظهار کرد:  در جهت جلوگیری از افزایش قیمت برخی از کالاهای مصرفی تعداد گشت های مشترک با ادارات مربوطه از جمله دامپزشکی، جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت ، تعزیرات حکومتی ، اتاق اصناف در جهت بازرسی از عرضه کالاهای تنظیم بازار به صورت روزانه در دو شیفت صبح و عصر  در بازار در حال انجام است.

وی ضمن توضیح روند تامین و توزیع گوشت مرغ گرم در شهرستان افزود : از لحظه کشتار مرغ در کشتارگاه ها و تامین از میدان بهمن و توزیع در بین همشهریان محترم تعداد ۲۵ نفر  بازرس روزانه در دو شیفت صبح و عصر با همکاری و کمک اتاق اصناف ، اتحادیه های صنفی و بسیج اصناف بر روند تامین و توزیع گوشت نظارت مستقیم می شود

در این جلسه روسای ادارات جهاد کشاورزی ،دام پزشکی ، نماینده اصناف و تعزیرات به ارایه گزارش پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید .


ارسال نظر