اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری اولین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ورامین در سال جاری
شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
برگزاری اولین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ورامین در سال جاری

در ادامه …

اولین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین درسال ۱۴۰۰ به ریاست توسلی معاونت برنامه ریزی فرمانداری و دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی در ایام ماه مبارک رمضان ، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار کالاهای اساسی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه توسلی معاونت برنامه ربزی فرمانداری ضمن تشکر از مجموعه صمت ، جهاد کشاورزی ، شبکه دامپزشکی  ، اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی در جهت تلاش شبانه روزی بابت توزیع و تنظیم بازار مرغ گرم در شهرستان افزود : خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته از سوی تمامی مسئولان و با همراهی مردم، بازار شهرستان در خصوص بازار مرغ گرم به آرامش رسیده است .

وی در ادامه ضمن تشکر از بازرسان و تیم های نظارتی شهرستان افزود : بازرسان موظفند ضمن توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی اصنافی که بازگشایی آنان از سوی ستاد ملی کرونا بلامانع اعلام شده، بر قیمت گذاری و نحوه توزیع کالاها و ارائه خدمات توجه ویژه داشته باشند.

در ادامه جلسه میرزایی دبیر جلسه ضمن ارائه گزارش تحلیلی از بازار و وضعیت قیمت بازار از روند جذب و توزیع اقلام اساسی خبر داد و گفت : در بیست روز گذشته علاوه بر جذب و توزیع اقلام تنظیم بازار شامل میوه ، قند و شکر و برنج مرغ گرم تنظیم بازار از مبادی مربوطه جذب و بین همشهریان توزیع گردیده است .

در این جلسه به موضوع نظارت بر تعطیلی برخی واحدهای صنفی با توجه به رنگ بندی کرونا در شهرستان پرداخته شد همچنین ساعت پخت نانوائیها در ایام ماه مبارک رمضان ، تخصیص سهمیه روغن واحدهای قنادی جهت پخت زولبیا و بامیه ، تسهیل روند ورودی مرغ زنده به کشتارگاه شهرستان پرداخته شد که پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید  .


ارسال نظر