اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بررسی مشکلات 7 واحد تولیدی در اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین
سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۳۰ فروردین ۱۴۰۰
شماره:8125
بررسی مشکلات ۷ واحد تولیدی در اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین ، در اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات ۷ واحد تولیدی، به ریاست توسلی معاون امور مالی و برنامه ریزی فرمانداری و دبیری ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت و حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی درمحل فرمانداری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

توسلی معاون برنامه ریزی فرمانداری ورامین در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به اهمیت تولید و اشتغال در شهرستان گفت : دستگاه های اجرایی مکلفند در زمان بندی تعیین شده طی مصوبات کارگروه در خصوص حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی اهتمام بیشتری داشته باشند تا موانع مرتفع گردد.

وی در ادامه با اشاره به شعار سال افزود : امیدواریم با کمک دستگاه های اجرایی برای رفع موانع تولید بتوانیم از فرصت‌های شغلی موجود واحد‌هایی که به دلیل برخی مشکلات ظرفیت تولیدشان کاهش یافته حمایت کنیم و هم بتوانیم با کمک به برخی از این واحد‌ها که تمایل به توسعه دارند فرصت‌های شغلی جدیدی را برای شهرستان به وجود بیاوریم.

در ادامه حسن میرزایی ریاست اداره صمت شهرستان ورامین و دبیر جلسه عنوان نمود : از ابتدای سال ، فعالیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آغاز شد تا به منظور تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب و با تمرکز بر تولید، اتفاق ویژه‌ای در حوزه تولید رقم بخورد.

وی در ادامه افزود : باید از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در بخش نیروی انسانی و تجهیزات و امکانات استفاده کنیم و تلاش نمائیم تا با همکاری و همفکری موانع را به حداقل ممکن برسانیم و در صورتی که امکان رفع مشکل نباشد موارد به ستاد تسهیل استان جهت تصمیم گیری ارجاع می شود .

در این جلسه مسائل و مشکلات ۷ واحد تولیدی صنعتی ، صنفی در خصوص اعطای تسهیلات ، مشکلات زیست محیطی ، بدهی به تامین اجتماعی ، مشکلات با اداره دارایی، مشکلات با اداره گاز در خصوص تامین سوخت گاز مصرفی ، تامین سوخت فراورده های نفتی  از سوی نمایندگان واحدهای تولیدی حاضر دراین جلسه مطرح  و روسای دستگاه های مربوطه نسبت به رفع این مشکلات نکاتی را بیان نمودند که پس از بررسی ، مصوبات لازم برای رفع مشکلات به تصویب رسید .


ارسال نظر