اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سیصد و شصت و یکمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین
سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۳۱ فروردین ۱۴۰۰
شماره:8128
برگزاری سیصد و شصت و یکمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

در ادامه …

سیصد و شصت و یکمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور اعضاء در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین : حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت ضمن تبریک سال جدید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات افزود : با توجه به شیوع موج چهارم کرونا و تعطیلی گروه های شغلی ۴ ، ۳ ، ۲ از همکاری اصناف و اداره اماکن در جهت اجرای طرح محدودیت های بهداشتی تشکر نمود .

وی با بیان اینکه به فرموده ائمه اطهار « کاسب حبیب الله است»، افزود: به طور مسلم ما نیز با تعامل خوبی که با اصناف، هیات رئیسه اتاق اصناف و اتحادیه ها داریم در جهت پیشبرد اهداف سازمانی و ایجاد رفاه برای مردم و تنظیم بازار بایستی اقداماتی را به انجام برسانیم.

وی یاد آور شد : تمامی دستگاههای مرتبط در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود یکسری امکانات را در اختیار بازرسان و ستاد تنظیم بازار شهرستان قرار دهند تا آنان بتوانند کار نظارت بر تنظیم بازار و توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را به نحو مطلوبتری به انجام برسانند.

در پایان جلسه به مواردی شامل اختصاص کدهای آیسیک به تعدادی از اتحادیه ها ، تعیین نرخ حق عضویت تعدادی از اتحادیه ها ، تعیین نرخ آژانس ها و وانت بارها ، فراخوان انتخابات اتحادیه های صنفی درودگران ، آرایشگرهای مردانه و … مورد بحث و بررسی قرار گرفت .


ارسال نظر