اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید از سه طرح در حال احداث واقع در شهرک صنعتی سالاریه ورامین
سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۰۱ خرداد ۱۴۰۰
شماره:8143
بازدید از سه طرح در حال احداث واقع در شهرک صنعتی سالاریه ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، در راستای انعکاس مشکلات حوزه تولید و پیگیری آنها از طریق دستگاه های ذیربط و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ، حسن میرزایی رئیس اداره صمت به همراه مسئول واحد صنعت و معدن از ۳ طرح در حال احداث واقع در شهرک صنعتی سالاریه ورامین بازدید صورت گرفت .

در حاشیه این بازدیها میرزایی گفت : وزارت صمت در راستای تحقق شعار سال و رفع مشکلات ، اقدامات جدی در بهبود فضای تولید و سرمایه گذاری به کار بسته است .

وی در ادامه افزود: با توجه به دستوالعمل های ارسالی از سوی وزارت و سازمان متبوع ، ارایه مشوق های ویژه در جهت راه اندازی واحدهای جدید الحداث در نظر گرفته شده است .

میرزایی اظهار داشت : پشتیبانی های لازم جهت اجرایی شدن هر چه بهتر مقررات در دستور کار قرار گرفته که امید است مشکلات حوزه تولید به حداقل ممکن کاهش و مرتفع گردد .

گفتنی است در این برنامه از شرکت ماد زیست فن آور بین الملل دارنده جواز تاسیس در زمینه تولید تجهیزات پزشکی با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد و اشتغال پیش بینی شده ۵۰ نفر به صورت مستقیم و شرکت بافندگی و رنگرزی ترمه پناهی فعال در زمینه بافت و رنگرزی پارچه با اشتغال در حال حاضر ۳۵ نفر و همچنین واحد قالیشویی ادیب یکی از بزرگترین و مجهزترین واحدهای قالیشویی استان تهران با اشتغال ۱۰۰ نفر نیروی مستقیم مورد بازدید قرار گرفتند .

پس ازشنیدن موارد مطروحه از سوی مدیران برای حل مشکلات موجود و کمک به افزایش تولید این واحد های صنعتی قول مساعد در جهت رفع آنها صورت پذیرفت .


ارسال نظر