اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سیصد و شصت و دومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین
سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۱۰ خرداد ۱۴۰۰
شماره:8160
برگزاری سیصد و شصت و دومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

در ادامه …

سیصد و شصت و دومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور اعضاء در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین : حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت ضمن تشکر از اصناف شهرستان در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری و پیگیری اعضاء کمیسیون در اجرای مصوبات کمیسیون نظارت گفت : آنچه می تواند در تصمیم گیری های کمیسیون نظارت براصناف  موثر و کمک کننده باشد تعامل و رعایت قانون و مقررات می باشد که در این راستا ضروری است مسئولین مربوطه به قانون نظام صنفی اشرافیت کامل داشته باشند.

وی در ادامه افزود : با توجه به اعتراضات مردم در خصوص بعضی صنوف مزاحم در نقاط شهر، اخطاریه های لازم به این صنوف داده شود تا نسبت به اخذ پروانه اقدام نمایند تا ساماندهی گردند در غیر اینصورت اتاق اصناف با این صنوف برخورد قانونی را انجام دهند.

وی یاد آور شد : باتوجه به اینکه اپیدمی کرونا هنوز تمام نشده از کسبه و اصناف درخواست می شود که با کارشناسان شبکه بهداشت و درمان همکاری لازم در جهت اجرای پروتکل های بهداشتی را اعمال نمایند .

در پایان جلسه به مواردی شامل تخصیص برخی رسته ها به اتحادیه های صنفی مرتبط ، تعیین حق عضویت صنف اتحادیه سازندگان و فروشندگان مصنوعات فلزی ، آرایشگران مردانه ، خواروبار و لبنیات فروشان ، بررسی وضعیت حدود وظایف اصناف در خصوص صدور پروانه کسب فعالیت اقتصادی و خدمات و امور نظارتی واحدهای فروشندگی سموم دفع آفات نباتی – تولید و فروش گل و گیاه – بذر – کود ، ضرورت الزام فروشگاه ها و کسبه به استفاده از دستگاه  pin pad  در انجام تراکنش های مالی و پیگیری لازم بر صدور کارت مباشرت افراد شاغل در واحد صنفی روئسای اتحادیه مورد بحث و تبادل نظر بین اعضاء قرار گرفت .


ارسال نظر