اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید از دو واحد تولیدی در منطقه شهرک صنعتی غیر دولتی خیرآباد ورامین
سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۱۰ خرداد ۱۴۰۰
شماره:8163
بازدید از دو واحد تولیدی در منطقه شهرک صنعتی غیر دولتی خیرآباد ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، به منظور بررسی نحوه فعالیت واحدها در جهت توسعه و حمایت از تولید کنندگان ، حسن میرزایی رئیس اداره صمت به همراه مسئول واحد بازرگانی داخلی از دو واحد تولیدی فعال در منطقه شهرک صنعتی غیر دولتی خیرآباد ورامین بازدیدی صورت گرفت .

در حاشیه این بازدیدها میرزایی گفت : آشنائی با مطالبات و خواسته های صاحبان صنایع و تولیدکنندگان این شهرستان در دستور کار مجموعه صمت قرار دارد تا بتوانیم به نحوه مطلوب و اساسی مشکلات را مرتفع نمائیم .

وی در ادامه افزود : با نظارت های مستمر و حتی مشترک بین دستگاههای متولی، تمام توان و تلاش مان را جهت رفع مشکلات و موانع پیش روی تولید کنندگان بکار خواهیم گرفت.

گفتنی است در این برنامه از واحد تولیدی سیم و کابل مسین افرند تولید کننده انواع سیم های افشان و کابل های برق با اشتغال ۱۲ نفر در دو شیفت کاری با ظرفیت تولیدی ماهیانه حدود ۱۵ الی ۱۸ تن و واحد تولیدی وادوک با رسته تولید انواع جعبه ، قوطی و لوله مقوایی با اشتغال ۳ نفر و تولید روزانه حدودا ۶۰۰ الی ۱۰۰۰ کیلوگرم بازدید بعمل آمد .

پس ازشنیدن موارد مطروحه از سوی مدیران برای حل مشکلات موجود واحدها و کمک به افزایش تولید این واحد های تولیدی قول مساعد در جهت پیگیری آنها صورت پذیرفت .


ارسال نظر