اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بررسی مشکلات 6 واحد تولیدی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین
سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۱۹ خرداد ۱۴۰۰
شماره:8190
بررسی مشکلات ۶ واحد تولیدی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین ، در دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات ۶ واحد تولیدی، به ریاست توسلی معاون امور مالی و برنامه ریزی فرمانداری و دبیری ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت و حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی درمحل فرمانداری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

توسلی معاون برنامه ریزی فرمانداری ورامین در ابتدای این جلسه گفت : حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آنان از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی است و همچنین رونق و افزایش اشتغال را جز برنامه های اولویت دار این کارگروه دانست .

در ادامه حسن میرزایی ریاست اداره صمت شهرستان ورامین و دبیر جلسه عنوان نمود : رویکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در تحقق سیاست های کلی اقتصادی کشور رفع موانع و پشتیبانی از تولید است .

وی در ادامه افزود : پیگیری و کمک به رفع موانع تولید و احیای واحدهای تولیدی با بهره گیری از جایگاه حمایتی استانداری و فرمانداری و اختیارات قانونی وزارت صمت در ستاد تسهیل، در قالب ماموریت های جدی ستاد تسهیل و کارگروه های استانی تعیین و در دستور کار قرار گرفته است.

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تصریح کرد: یکی از برنامه های جدید در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، ثبت نام واحدهای تولیدی در سامانه ستاد تسهیل می باشد لذا کلیه واحدهای تولیدی با مراجعه به این سامانه به نشانی  http://tashil.stsm.ir  می توانند نسبت به ثبت مشکلات خود در زمینه های مختلف اعم از بانکی ، مالیاتی ، تامین اجتماعی ، تسهیل در امور سرمایه گذاری ، صادرات ، واردات ، محیط زیست و … اقدام نمایند تا پس از بررسی موارد نسبت به تهیه مصوبات و ابلاغ به دستگاه های مربوطه اقدامات لازم بعمل آورند .

در این جلسه مسائل و مشکلات ۶ واحد تولیدی صنعتی در خصوص اخذء مجوز احداث ساختمان ، دریافت پایان کار ، تامین و افزایش آب مورد نیاز مشکلات با اداره گاز از سوی نمایندگان واحدهای تولیدی حاضر دراین جلسه مطرح  و روسای دستگاه های مربوطه نسبت به رفع این مشکلات نکاتی را بیان نمودند که پس از بررسی ، مصوبات لازم برای رفع مشکلات به تصویب رسید .


ارسال نظر