اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » با هدف رفع موانع تولید صورت گرفت / بازدید رئیس اداره صمت شهرستان ورامین از سه واحد فعال تولیدی
سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۱۵ تیر ۱۴۰۰
شماره:8228
با هدف رفع موانع تولید صورت گرفت / بازدید رئیس اداره صمت شهرستان ورامین از سه واحد فعال تولیدی

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، در راستای رفع موانع تولید و ایجاد بسترهای اشتغال ، حسن میرزایی رئیس اداره به همراه کارشناس بازرگانی از ۳ واحد تولیدی روسری شکارلو ، کفی کفش رحمت و مفتول سازی تاجیک بازدید نمودند .

در حاشیه این بازدید ها میرزایی گفت : رصد میدانی وضعیت صنعتگران و رفع چالشهای پیش روی تولید کنندگان و هموار ساختن مسیر تولید از جمله اهداف بازدید از واحدهای تولیدی است .

وی در ادامه با بیان اینکه در سال جاری اولویت های اداره صمت فعال کردن چرخه تولید واحدهای غیر فعال و نیمه فعال و نهایتا افزایش اشتغال است، افزود: با رفع موانع و مشکلات ، واحدهای تولیدی می توانند با تمام ظرفیت و اشتغال به فعالیت خود ادامه دهند .

در این بازدیها میرزایی ضمن مشاهده خط تولید ، با متصدیان واحدها مذاکره نموده و مشکلات و نارسایی ها و پیشنهادات و انتقادات در زمینه تامین مواد اولیه ، بازپرداخت تسهیلات و سرمایه درگردش و فروش و موارد کارگری و … مطرح و مقرر شد جهت رفع آنها از طریق مجاری قانونی پیگیری های لازم از سوی اداره بعمل آید .

گفتنی است در این برنامه از واحد های تولیدی روسری شکارلو با اشتغال ۱۴ نفر ، واحد تولیدی کفی کفش رحمت با اشتغال مستقیم ۷ نفر و واحد صنایع مفتول سازی تاجیک با اشتغال مستقیم ۱۵ نفر مورد بازدید بعمل آمد که مدیران واحد ها عمده مشکل مطرح شده را قطعی های مکرر برق که بعضا موجب خسارت به برخی ماشین آلات شده و همچنین مشکلات تغییر کاربری را مطرح نمودند .


ارسال نظر