اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان ورامین
سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۱۶ تیر ۱۴۰۰
شماره:8237
برگزاری جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان ورامین

در ادامه …

جلسه کارگروه آرد و نان با هدف ارتقاء کیفیت و ساماندهی واحدهای نانوایی ، بررسی مشکلات آرد و تولید نان و رسیدگی به مسائل بهداشتی نانوایی های سطح شهرستان با حضور نماینده فرماندار و دبیری ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و سایر اعضا مرتبط در محل اداره صمت ورامین برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت ضمن تاکید بر تعیین تکلیف قیمت نان و بررسی و نظارت هر چه بیشتر بهداشت محیطی و فردی نانوایی ها گفت: باید مشکلات نانوایی ها به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد تا با وضع قوانین و مقررات بهتر بتوان مساعدت لازم و نظارت دقیق تری اعمال نمود.

وی در ادامه افزود: اصلاح  قیمت نان باعث ارتقاء کیفیت آن می شود و در خصوص مسایل مربوط به کیفیت نان و سایر موارد،  اتحادیه مربوطه باید همکاری لازم را داشته باشد تا بتوان  شرایط مطلوب تری را رقم زد.

میرزایی با بیان اینکه بررسی و نظارت مداوم بر نانوایی ها باید مورد توجه بازرسان قرار بگیرد افزود: ساماندهی، تامین و توزیع آرد  وکیفیت بخشی پخت نان باید ازاولویت های مهم کارگروه آرد و نان این شهرستان درجهت رضایتمندی شهروندان باشد.

میرزایی با اعلام اینکه نانوایی های شهرستان موظف هستند ضمن رعایت موارد بهداشتی  نان با کیفیت به مردم شهرستان عرضه کنند افزود :در صورت مشاهده هر گونه تخلف در نانوایی ها  با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت .

در این نشست پس از ارایه گزارشات از سوی اتحادیه نانوایان در خصوص قیمت تمام شده نان که شامل جزئیات هزینه های تولید نان است و نیز گزارش نماینده شبکه بهداشت در خصوص نظارت بر بهداشت فردی و محیطی فعالیت نانوایی ها ، پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید .


ارسال نظر