اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » طی نشست با مسئولان ورامین صورت گرفت / حمایت از توزیع محصولات کارخانه ورانا در بازار
سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۲۳ تیر ۱۴۰۰
شماره:8240
طی نشست با مسئولان ورامین صورت گرفت / حمایت از توزیع محصولات کارخانه ورانا در بازار

در ادامه …

نشست مدیر عامل صنایع شیر وارنا با میرزایی ریاست اداره صمت شهرستان ورامین و حضور هیدت رئیسه اتاق اصناف و اتحادیه خواروبار و رستوران های شهرستانهای ورامین ، قرچک و پیشوا با موضوع فروش محصولات وارنا در بازار برگزار شد .

در ابتدای جلسه میرزایی گفت : با توجه به راه اندازی مجدد این کارخانه می طلبد با یک مدیریت قوی و با تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب میزان تقاضا و افزایش مشتریان را در شهرستان ایجاد نمود .

 وی در ادامه افزود : با همکاری و حمایت اصناف ، اتحادیه های خواربار ، تالاریهای پذیرایی و واحدهای صنفی مرتبط تلاش می نمائیم تا با کارخانه وارنا در جهت فروش محصولات لبنی همکاری لازم بعمل آید .

میرزای تصریح کرد : تشویق مردم به خرید کالای کیفی ایرانی، خود گامی برای تحقق شعار سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها است .

وی در پایان افزود : وجود همدلی، همفکری و همصدابودن دستگاه‌های اجرایی را برای تحقق شعار سال بسیار مهم ذکر نمود و اضافه کرد: مردم با اولویت قرار دادن خریدکالاهای شهرستان خود می توانند نقش مهمی در پشتیبانی از تولیدات ایفا نمایند هرچند می طلبد که تولیدکنندگان نیز با تولید کالاهای بادوام، با کیفیت و ارزان تر موجب افزایش گرایش همشهریان را به تولیدات رقم بزنند.

در این نشست راهکارهای لازم در خصوص بالابردن کیفیت بازاریابی و همچنین شناساندن محصولات وارنا در دشت ورامین ، استان و کشور تاکید شد .


ارسال نظر