اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سیصدو شصت و پنجمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین
سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۰۲ شهریور ۱۴۰۰
شماره:8244
برگزاری سیصدو شصت و پنجمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

در ادامه …

سیصد و شصت و پنجمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور اعضاء جهت بررسی مواردی  از قبیل مسائل و مشکلات اتحادیه های صنفی، بررسی و ساماندهی وضعیت بازار شهرستان،طرح برنامه های واصله و پیگیری مصوبات جلسات قبلی در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین : حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت ضمن قدردانی از همکاری اصناف در طرح تعطیلات محدودیت های کرونایی گفت : بی‌تردید کمیسیون نظارت ظرفیت بسیار بزرگی برای ساماندهی صنوف است چون جلسات آن تخصصی و کاربردی بوده ، بنابراین باید به منظور سیاست‌گذاری و ارتقاء جایگاه آنها تلاش کرد.

وی در ادامه افزود : تأکید بر رعایت بیش از پیش شیوه نامه های بهداشتی به منظور جلوگیری از عادی انگاری کرونا و حفظ سلامت جامعه اصناف در تمام سطوح با توجه به رنگ بندی وضعیت شهرستان مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد : با توجه به اهمیت مسائل مربوط به صنوف،باید چالش‌ها و مشکلات مربوط به آن بررسی شده و نقاط قوت آنها تقویت شود و علاوه بر آن باید فعالیت‌های مربوط به صنوف را به صورت فنی‌تر پیش برده و از ظرفیت قانونی کمیسیون نظارت نیز نهایت استفاده را کرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بر شناسایی دقیق واحدهای فاقد پروانه کسب در سطح شهرستان تاکید و اظهار امیدواری نمود در سال جاری در زمینه ساماندهی و کاهش چشمگیر فاقدین پروانه کسب از جانب دستگاه‌های متولی و ذیربط اقدامات اساسی صورت پذیرفته است .

در پایان جلسه به مواردی شامل بررسی مسائل مربوط به تنظیم بازار شهرستان ، نظارت بیشتر بر نحوه فعالیت فروشگاه های زنجیره ای سطح شهرستان ، تخصیص کد آیسیک به بعضی اتحادیه ها ، تعامل هر چه بیشتر بین اصناف و اداره اماکن و … مورد بحث و تبادل نظر بین اعضاء قرار گرفت .


ارسال نظر