اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » جلسه تنظیم بازار شهرستان ورامین با ریاست فرماندار برگزار گردید .
شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۲۷ شهریور ۱۴۰۰
شماره:8293
جلسه تنظیم بازار شهرستان ورامین با ریاست فرماندار برگزار گردید .

در ادامه …

جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین در شهریورماه سال جاری به ریاست کاغذلو فرماندار ورامین و دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی ، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار کالاهای اساسی  و استمرار فعالیت گشت های مشترک سیار برگزار گردید.

در ابتدا کاغذلو فرماندار ورامین با بیان اینکه با توجه به تغییر و تحولات موجود در بازار و نوسان قیمت برخی کالاهای اساسی،  رصد بازار باید به صورت مستمر انجام شود وی اظهار داشت: در برخورد با کسانی که کالاهای اساسی را احتکار کرده و معیشت مردم را قربانی سودجویی خود می‌کنند هیچ گونه اغماضی نباید صورت بگیرد.

وی در ادامه ضمن اشاره به توزیع اقلام تنظیم بازار در سطح شهرستان گفت : واحدهایی که اقلام تنظیم بازار دریافت می نمایند از جمله فروشگاه های زنجیره ای ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت اطلاع همشهریان محترم حتما بنر توزیع اقلام تنظیم بازار را در واحد خود نصب نمایند .

کاغذلو تصریح کرد : اعضای کارگروه تنظیم بازار با بازدیدها و نظارت های مفید و هدفمند در کنار مردم باشند و از سوء استفاده برخی افراد و اصناف سودجو جلوگیری کنند.

در ادامه میرزایی رئیس اداره صمت شهرستان ورامین گفت : از ابتدای سالجاری تا کنون به صورت مستمر و روزانه اقلام تنظیم بازار شامل گوشت مرغ گرم ، شکر ، برنج هندی و تایلندی با هدف تنظیم بازار در شهرستان توزیع گردیده است .

در این جلسه روسای ادارات جهاد کشاورزی ،دام پزشکی ، نماینده اصناف و تعزیرات به ارایه گزارش پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید .


ارسال نظر