اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بررسی مشکلات 4 واحد تولیدی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ورامین
شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۲۷ شهریور ۱۴۰۰
شماره:8296
بررسی مشکلات ۴ واحد تولیدی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین ، درجلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات ۴ واحد تولیدی، به ریاست کاغذلو فرماندار و دبیری ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامین و حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی درمحل فرمانداری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

فرماندار شهرستان با اشاره بر ایجاد بهبود و گره‌گشایی در راستای جهش تولید اظهار داشت : تعامل و هماهنگی بین واحدهای تولیدی و دستگاه های اجرایی شهرستان و همچنین تقویت تعاملات با ادارات استان را در راستای رفع موانع تولید و اشتغال پایدار را مهم و ضروری دانست .

وی در ادامه افزود :همه دستگاه ها و نهادهایی که در حوزه تولید دخیل هستند موظف اند تمام توان خود را در راستای گردش چرخ اقتصاد بخصوص حوزه صنعت و تولید بکار گیرند.

در ادامه حسن میرزایی ریاست اداره صمت شهرستان ورامین و دبیر جلسه عنوان نمود : افرادی که در این شرایط به عرصه تولید ورود پیدا کرده اند نیازمند حمایت ویژه هستند و مجموعه شهرستان و استان با تمام توان با حمایت از سرمایه گذاران و حرکت در راستای رفع موانع تولید در خدمت حوزه تولید و اشتغال خواهد بود.

وی به هدف اصلی و قانونگذاری مجلس برای تسهیل در موانع و مشکلات اشاره و افزود: پیگیر جدی حل مشکلات سرمایه‌گذاران در عرصه تولید شهرستان هستیم .

میرزایی در ادامه با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین انتظارات ما از دستگاه‌های اجرایی و شبکه بانکی در سال جهش تولید عمل به قانون است، تصریح کرد: توجه به مصوبات ستاد رفع موانع تولید قطعاً نتایج مثبت فراوانی در زمینه اقتصادی و اجتماعی برای شهرستان به دنبال خواهد داشت.

در این جلسه مسائل و مشکلات ۴ واحد تولیدی صنعتی در خصوص دریافت تسهیلات بانکی ، مشکلات ثبتی ، مجوزات دامپزشکی ، سرویس رفت و آمد شهرک های صنعتی چرمشهر و سالاریه ، مشکلات تامین اجتماعی و شرکت گاز از سوی نمایندگان واحدهای تولیدی حاضر دراین جلسه مطرح  و روسای دستگاه های مربوطه نسبت به رفع این مشکلات نکاتی را بیان نمودند که پس از بررسی ، مصوبات لازم برای رفع مشکلات به تصویب رسید .


ارسال نظر