اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سیصدو شصت و ششمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین
سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۳۱ شهریور ۱۴۰۰
شماره:8311
برگزاری سیصدو شصت و ششمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

در ادامه …

سیصد و شصت و ششمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور اعضاء جهت بررسی مواردی از قبیل مسائل و مشکلات اتحادیه های صنفی، بررسی و ساماندهی وضعیت بازار شهرستان،طرح برنامه های واصله و پیگیری مصوبات جلسات قبلی در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین : حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت ضمن گرامیداشت و تبریک هفته دفاع مقدس و پاسداشت خون شهدای ۸ سال دفاع مقدس گفت : آنچه می تواند در تصمیم گیری های کمیسیون نظارت براصناف موثر و کمک کننده باشد تعامل و رعایت قانون و مقررات می باشد که در این راستا ضروری است مسئولین مربوطه به قانون اشرافیت کامل داشته باشند.

وی در ادامه افزود : متاسفانه برخی اتحادیه های صنفی جلسات را در چهار چوب ضوابط تعریف شده برگزار نمی نمایند و این درحالی است که اتحادیه ها باید حداقل در هرماه یک جلسه برگزار نمایند .

رئیس کمیسیون نظارت با بیان اینکه تشدید نظارت بر بازار در جهت جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای مصرفی خانوار و هرگونه سوء استفاده، کم فروشی و احتکار در بازار صورت می‌گیرد، بیان کرد: در این خصوص حضور بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و گشت های مشترک چشمگیر و مستمر می باشد.

در پایان جلسه به مواردی شامل بررسی تخصیص کد آیسیک به بعضی از اتحادیه ها ، تعیین نرخ خدمات آرایشگران مردانه – خشکشویی ها و گرمابه داران – عکاسان و  ارائه گزارش بازرسی از اتحادیه ها و شناسایی تخلفات در اتحادیه های مورد بازرسی و … مورد بحث و تبادل نظر بین اعضاء قرار گرفت .


ارسال نظر