اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » در جهت رفع موانع تولید، بازدید از واحدهای تولیدی ورامین صورت پذیرفت
سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۰۷ مهر ۱۴۰۰
شماره:8315
در جهت رفع موانع تولید، بازدید از واحدهای تولیدی ورامین صورت پذیرفت

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، در راستای رفع موانع تولید و ایجاد بسترهای اشتغال ، حسن میرزایی رئیس اداره به همراه کارشناس بازرگانی از ۲ واحد تولیدی واقع در شهرک صنعتی غیر دولتی خیرآباد بازدید نمود.

میرزایی در حاشیه این بازدیدها گفت : با بازدید میدانی از خط تولید واحدهای تولیدی ، موانع تولید شناسایی شده و مشکلات واحدها با پیگیری مجموعه صمت و مطرح نمودن آنها توسط مدیران در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان تاحد امکان برطرف می گردد.

وی در ادامه افزود : برنامه‌ریزی خوب، پیگیری مستمر، اهتمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان، همراهی و همکاری بخش خصوصی و بانکها می توانند در جهت دستیابی به اهداف مطلوب در حوزه تولید واشتغال موثر و نتیجه بخش باشند .

بنابر این گزارش نخستین واحد شرکت تولیدی کمربند سازی خادم حسینی در زمینه تولید محصولات چرمی شامل انواع کمربند و کیف با ظرفیت تولید ماهیانه کمربند ۶۰ هزار عدد و کیف ۴ هزار عدد و اشتغال مستقیم ۳۶ نفر فعالیت می نماید که مشکل واحد در خصوص تسهیلات ماشین آلات مطرح گردید .

دومین واحد مورد بازدید تولیدی امیریان در زمینه تولید کفی کفش با ظرفیت تولید ماهیانه ۳۹ هزار جفت و با اشتغال ۴ نفر فعالیت می نماید که مشکلات واحد در خصوص خرید مواد اولیه ، اداره برق از سوی مدیر واحد اعلام گردید.

در این بازدیدها میرزایی ضمن بررسی معضلات و مشکلات واحدهای مذکور ، پیشبرد روند تسهیلات و رفع موانع تولید پیشنهاداتی به واحدهای تولیدی ارائه نمود و مقرر گردید مشکلات واحدها در مجموعه اداری شهرستان و بعضا استان مطرح تا راهکارهای مناسب در این خصوص اتخاذ گردد.


ارسال نظر