اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » کشف کارگاه تولید آلوچه غیر بهداشتی در ورامین
سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۱۵ آذر ۱۴۰۰
شماره:8398
کشف کارگاه تولید آلوچه غیر بهداشتی در ورامین

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت از کشف و ضبط یک کارگاه تولید آلوچه غیر بهداشتی در این شهرستان خبر داد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین ، حسن میرزایی گفت : بر اساس گزارشات مردمی مبنی بر تولید مشکوک خوراکی ( آلوچه ) در یک منزل مسکونی ، بازرسان این اداره پس ازشناسایی و دریافت حکم ورود از دادستان شهرستان در قالب گشت مشترک و همکاری نماینده تعزیرات حکومتی ، کارشناس شبکه بهداشت و درمان و پلیس اماکن به مکان مورد نظر مراجعه نمودند .

وی در ادامه افزود : در بازرسی از این واحد مقدار ۲۵۰ کیلوگرم انواع آلوچه خشک و زرشک و تعداد ۲۰۰ بسته آلوچه بسته بندی غیر بهداشتی آماده فروش کشف و ضبط گردید .

حسن میرزایی تصریح کرد : اقلام کشف شده جهت امحاء ضبط و جمع آوری گردید و متصدی کارگاه با تشکیل پرونده ای با ارزش ریالی جمعا ۴۸ میلیون و ۳۲۰ هزار ریال جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی گردید .

وی اظهار داشت : در بازرسی از این منزل مسکونی که حیاط آن تبدیل به کارگاه شده بود علاوه بر مواد اولیه مقادیر زیادی انواع رنگ و اسانس های خوراکی ، انواع برچسب های تقلبی  نیزکشف گردید .

میرزایی در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده موارد مشابه یا هر گونه تخلف یا تولید مشکوک مراتب را سریعا با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری به اطلاع بازرسان این اداره برسانند .


ارسال نظر