اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بهره‌مندی واحدهای تولیدی صنعتی شهرستان ورامین از تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه
سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
بهره‌مندی واحدهای تولیدی صنعتی شهرستان ورامین از تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه

در ادامه …

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین از بهره مندی واحدهای تولیدی صنعتی در خصوص تسهیلات تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ خبرداد..

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین : حسن میرزایی با اشاره به طرح فوق گفت : با توجه به دستورالعمل های ارسالی از سوی سازمان متبوع ، تسهیلات طرح تولید و اشتغال در تکمیل طرح های نیمه تمام صنعتی حتی در بخش سرمایه در گردش در نظر گرفته شده است .

میرزایی با اشاره به فرآیند ثبت نام در این طرح اظهار داشت : با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته شده پس از بررسی و تکمیل ثبت نام ، پرونده ها توسط کارشناسان به کمیته استانی جهت اخذء تصمیم ارسال می گردد .

وی تصریح کرد : تکمیل طرح های نیمه تمام صنعتی و معدنی و بازسازی و نوسازی از مهمترین برنامه های تبصره ۱۸ می باشد .

وی درپایان افزود : متقاضیان مشمول استفاده از این تسهیلات می توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب در بخش تامین مالی تسهیلات برنامه تولید و اشتغال سال ۱۴۰۰ به نشانی : https://www.behinyab.ir   در این طرح ثبت نام  نموده و ضمن ارائه مدارک لازم به اداره صمت شهرستان ورامین  مراجعه نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۶۲۹۶۵۰۶ واحد صنعت و معدن تماس حاصل نمایند .


ارسال نظر