اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بررسی مشکلات 12 واحد تولیدی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ورامین
سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۲۴ آذر ۱۴۰۰
شماره:8416
بررسی مشکلات ۱۲ واحد تولیدی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین ، درجلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات ۱۲ واحد تولیدی و شرکت خدماتی شهرکهای صنعتی چرمشهر و سالاریه ، به ریاست درویشی سرپرست فرمانداری و دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامین و حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی درمحل فرمانداری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

در ابتدای جلسه درویشی سرپرست فرمانداری گفت : در راستای حمایت از تولید و رفع موانع پیش روی واحدهای تولیدی، ضمن بازدید مستمراز واحدهای تولیدی جلسات ستاد تسهیل با همین رویکرد و با هدف رفع مشکلات و گره گشایی از کار واحدهای تولیدی در حوزه های مختلف کشاورزی ، صنعتی و صنفی به طور منظم برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود : از تمامی ظرفیت‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای ایجاد بهبود و گره‌گشایی در راستای جهش تولید گام برمی داریم.

درویشی تصریح کرد : جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از اهمیت و نقش مهمی در تحقق اهداف اقتصادی شهرستان و نیز تاثیرات مثبتی در رونق تولید و حل مشکلات بخش تولیدی دارد .

در ادامه میرزایی دبیر و ریاست اداره صمت گفت : سعی ما در ستاد تسهیل انجام وظایف قانونی و تحقق اهداف ستاد به بهترین شکل بوده است لذا در راستای تسهیل در تولید، صدور مجوزهای مربوطه در اسرع وقت انجام می گیرد و در کمترین زمان ممکن به درخواست مدیران واحد های تولیدی رسیدگی می شود.

در این جلسه مسائل و مشکلات ۱۲ واحد تولیدی صنعتی ، کشاورزی با اداره برق ، انتقال پروانه و صدور پروانه بهره برداری اجرای طرح توسعه ، مجوز برداشت خاک ، تامین زمین ، مشکلات اجرای طرح توسعه ،  تامین آب ، بدهی های مالیاتی ، امور بیمه ، بانک و ….از سوی نمایندگان واحدهای تولیدی حاضر دراین جلسه مطرح و روسای دستگاه های مربوطه نسبت به رفع این مشکلات نکاتی را بیان نمودند و راهکارهای لازم برای گره‌گشایی از واحدهای یاد شده ارائه شد تا بتوانند بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه دهند که پس از بررسی ، مصوبات لازم برای رفع مشکلات به تصویب رسید .


ارسال نظر