اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید ریاست اداره صمت از سه واحد تولیدی واقع در بخش مرکزی ورامین
سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
بازدید ریاست اداره صمت از سه واحد تولیدی واقع در بخش مرکزی ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، در راستای رفع موانع تولید و ایجاد بسترهای اشتغال ، حسن میرزایی رئیس اداره به همراه کارشناس بازرگانی از ۳ واحد تولیدی صنفی واقع در بخش مرکزی ورامین بازدید نمود.

 

میرزایی در حاشیه این بازدیدها گفت : عزم دولت برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی بخصوص واحدهای کوچک و متوسط را جدی خواند و افزود: دولت از پیشنهادات و راهکارهایی که از واحدهای تولیدی و صنعتی حمایت می کنند استقبال می کند.

وی اظهار داشت: با انتقال به موقع و بهنگام مشکلات واحدهای تولیدی به مراجع ذیربط پاره ای از مشکلات در زمان مشخص حل و فصل می شوند چرا که تأخیر در حل آن واحدهای تولیدی را با مشکلات عدیده مواجه خواهد کرد.

بنابراین گزارش نخستین واحد تولیدی مورد بازدید واحد تولیدی خورشید ( آرتا من ) در زمینه تولید انواع پیراهن مردانه که با اشتغال مستقیم ۱۰ نفر فعالیت می نماید و مدیر از جمله مشکلات مجموعه خود را نوسانات قیمت مواد اولیه نخ ، قطع کمک هزینه بیمه تامین اجتماعی را  مطرح نمود .

دومین واحد مورد بازدید شرکت ایران جین تولید کننده پوشاک از جمله انواع شلوار جین که با اشتغال مستقیم ۲۵ نفر و ظرفیت تولید ماهانه ۸۰۰۰ عدد در ماه فعالیت می نماید که مشکلات راه دسترسی به کارخانه ، کمبود نقدینگی و حق بیمه از سوی مدیر واحد مطرح گردید .

سومین واحد مورد بازدید شرکت سیما رنگ پایتخت تولید کننده انواع رنگ که با اشتغال مستقیم ۱۴ نفر و ظرفیت تولید روزانه ۵ تن با صادرات غیر مستقیم به کشورهای عراق و افغانستان فعالیت می نماید و مشکلات سرمایه در گردش ، عدم توانایی خرید مواد اولیه از بورس از سوی مدیر واحد مطرح گردید .

در این بازدیدها میرزایی ضمن بررسی مشکلات واحدهای مذکور ، در جهت پیشبرد روند تسهیلات و رفع موانع تولید پیشنهادات و راهنمایی های لازم به واحدهای تولیدی ارائه نمود .


ارسال نظر