اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سیصدو شصت و نهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین
سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۰۴ دی ۱۴۰۰
شماره:8427
برگزاری سیصدو شصت و نهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

در ادامه …

سیصد و شصت و نهمین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور اعضاء جهت بررسی مواردی از قبیل مسائل و مشکلات اتحادیه های صنفی، بررسی و ساماندهی واحدهای بدون پروانه ،طرح نامه های واصله و پیگیری مصوبات جلسات قبلی در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین : حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری ها و تلاشهای اعضای کمیسیون نظارت در جهت حل مشکلات صنفی شهرستان گفت : با توجه به اهمیت مسائل مربوط به صنوف،باید چالش‌ها و مشکلات مربوط به آن بررسی شده و نقاط قوت آنها تقویت شود و علاوه بر آن باید فعالیت‌های مربوط به صنوف به صورت فنی‌پیش برده شود و از ظرفیت قانونی کمیسیون نظارت نیز نهایت استفاده را نمود.

در ادامه وی افزود : نظارت بر اجرای بخشنامه های ابلاغی و برنامه های دارای اولویت به منظور ایجاد وحدت رویه باید در دستور کار اعضاء کمیسیون قرار گیرد .

وی تصریح کرد : ارائه راهکارهای مناسب در خصوص ارتقاء بهره وری بیشتر در زمینه اصناف و استفاده بهینه از منابع و امکانات در اختیاردر جلسات بعدی توسط اعضاء مطرح گردد .

در پایان جلسه به مواردی شامل ادغام تعدادی از اتحادیه ها به دلیل عدم رعایت ضوابط مربوطه ، نظارت بیشتر بر عملکرد اتحادیه ها ، بررسی مشکلات و ضعف های موجود در برخی اتحادیه ها ، نظارت برعملکرد اداری و مالی و تعین ضوابط داخلی برخی اتحادیه ها… و تخصیص کد آیسیک جهت بعضی از اتحادیه ها بررسی و مصوباتی احصاء گردید .


ارسال نظر