اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید فرماندار از یک واحد صنعتی واقع در شهرک صنعتی سالاریه ورامین
سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۰۶ دی ۱۴۰۰
شماره:8430
بازدید فرماندار از یک واحد صنعتی واقع در شهرک صنعتی سالاریه ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : پیرو برنامه بازدیدهای مستمر از واحدهای تولیدی و شهرک ها و مناطق صنعتی شهرستان و به منظور حمایت از حوزه تولید و رفع مشکلات و موانع واحد های تولیدی ، فرماندار ورامین و ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت از شرکت فن آوران آرتمن کیما بازدیدی صورت گرفت.

 

فرماندار ورامین در این بازدید گفت: حمایت از تولید،اشتغال جوانان را به همراه دارد و اشتغال جوانان به ارتقای امنیت و تولید در جامعه می انجامد.

نماینده عالی دولت در این شهرستان در این بازدید بیان داشت: فعالیت هرچه بیشتر واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی می تواند  نقش مهمی در شکوفائی اقتصادی و تحقق شعار سال داشته باشد .

وی با تاکید بر تعامل وحمایت دستگاههای اجرایی وبانک ها از جریان تولید افزود: اولویت اصلی مجموعه مدیریت شهرستان، حمایت همه جانبه از بخش تولید و اشتغال است ، همواره در خدمت تلاشگران عرصه تولید باقی خواهیم بود و در این راستا از هرگونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.

در پایان در جهت بررسی و پیگیری مشکلات واحد ، جلسه ای با حضور ادارات مربوطه در محل کارخانه در قالب ستاد تسهیل برگزار و در خصوص رفع موانع واحد تولیدی ، تصمیماتی در قالب مصوبات اخذء گردید .

واحد تولیدی فوق در زمینه تجهیزات خودرو ( میلنگ ) با اشتغال ۸۵ نفر فعال بوده و در حال حاضر با همکاری شرکت های خودروساز و شرکت های پتروشیمی اقدام به تولید محصولات جدید نموده و در حال دریافت مجوزات مربوطه می باشد لذا مقرر شد که شرکت شهرک های صنعتی استان ، اداره صنعت ، معدن وتجارت و محیط زیست همکاری و مساعدت لازم را با واحد داشته باشند .


ارسال نظر