اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید ریاست اداره صمت از سه واحد تولیدی واقع در شهرک صنعتی غیر دولتی خیرآباد ورامین
سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۱۳ دی ۱۴۰۰
شماره:8438
بازدید ریاست اداره صمت از سه واحد تولیدی واقع در شهرک صنعتی غیر دولتی خیرآباد ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، در راستای رفع موانع تولید و ایجاد بسترهای اشتغال ، حسن میرزایی رئیس اداره به همراه کارشناس بازرگانی از ۳ واحد تولیدی صنفی واقع در شهرک صنعتی غیر دولتی خیرآباد ورامین بازدید نمود.

میرزایی در حاشیه این بازدیدها گفت : راهبرد اصلی نظام در سال جاری تحقق شعار مقام معظم رهبری مبنی بر رفع موانع تولید و پشتیبانی بوده که باید در راس امور تمام ارگان ها و مدیران باشد.

وی با اشاره به بازدید از واحدهای تولیدی در این شهرستان افزود: در بررسی میدانی از مشکلات و موانع تولید ورامین بخش عمده مربوط به مسایل مالی و ارایه تسهیلات بوده که دولت با تدابیر در نظر گرفته نسبت به رفع و حمایت از بخش تولید گام اساسی برخواهد داشت.

وی اظهار داشت: با عنایت به نگاه مثبت استاندار ، معاونین و مسؤولین مؤثر در حوزه اقتصادی استان، امیدواریم با بررسی چالش ها و آسیب های این حوزه بتوانیم گامی ارزنده در راستای رفع آن ها برداریم.

 بنابراین گزارش نخستین واحد تولیدی مورد بازدید واحد تولیدی بلور سازی پیشگامان در زمینه تولید انواع ملزومات آشپزخانه که با اشتغال مستقیم ۷۰ نفر در یک شیفت کاری با ظرفیت تولید روزانه ۲ تن فعالیت نموده و محصول نهایی خود را بصورت غیر مستقیم به کشورهای عراق ، امارات ، پاکستان و افغانستان  صادرات می نماید و مدیر از جمله مشکلات مجموعه خود را افزایش تعرفه گازبهاء مصرفی از سوی شرکت گاز مطرح نمود .

دومین واحد مورد بازدید تولیدی لوازم ساختمانی یاسینی تولید کننده انواع تیرچه و بلوک با اشتغال مستقیم ۲۴ نفر و ظرفیت تولید ماهانه ۹۰۰۰ عدد بلوک و ۱۰۰۰۰ متر تیرچه فعالیت می نماید که مشکلات عدم تخصیص انشعاب گاز و لوله کشی گازاز سوی مدیر واحد مطرح گردید .

سومین واحد مورد بازدید تولیدی زیره کفش اسدی تولید کننده انواع ورق های پلی اتیلن در تولید انواع کیف و کفش ، عایق صدا ، صنایع نظامی و … که با اشتغال مستقیم ۲۰ نفر و ظرفیت تولید ماهیانه ۱۰۰ تن فعالیت می نماید و مشکلات خرید مواد اولیه از پتروشیمی ها از سوی مدیر واحد مطرح گردید .

در این بازدیدها میرزایی ضمن بررسی مشکلات واحدهای مذکور ، در جهت پیشبرد روند تسهیلات و رفع موانع تولید پیشنهادات و راهنمایی های لازم به واحدهای تولیدی ارائه نمود .


ارسال نظر