اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید فرماندار از واحد صنعتی نفت و گاز محمدیان واقع در شهرک صنعتی سالاریه ورامین
سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
                      سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها
 
 
 
 
 
 
۱۸ دی ۱۴۰۰
شماره:8449
بازدید فرماندار از واحد صنعتی نفت و گاز محمدیان واقع در شهرک صنعتی سالاریه ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : پیرو برنامه بازدیدهای مستمر از واحدهای تولیدی و شهرک ها و مناطق صنعتی شهرستان و به منظور حمایت از حوزه تولید ورفع مشکلات و موانع واحد های تولیدی ، فرماندار ورامین و ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت از شرکت مهندسی و توسعه نفت وگاز محمدیان واقع در شهرک صنعتی سالاریه  بازدیدی صورت گرفت.

 

فرماندار ورامین درحاشیه این بازدید ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و دومین سالگرد شهادت سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت: کلیت دولت و دولتها شعارشون ایجاد اشتغال بوده لذا دولت برای به وجود آوردن هر شغل باید هزینه و سرمایه گذاری های زیادی در اینخصوص صرف نماید که این موضوع ازسوی واحدهای تولیدی محقق میگردد .

 وی در ادامه افزود : با توجه به زیر ساخت شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی موجود باید از حداکثر فضا و ظرفیت آنها استفاده نمود.

درویشی سرپرست فرمانداری ورامین با اشاره به نوع تولید این واحد تولیدی افزود : تولید برخی محصولات و کالاهای این واحدها با توجه به حوزه آب و کشاورزی بسیار ضروری است که حمایت جدی از سوی دستگاه های اجرایی صورت پذیرد .

وی تصریح کرد : ما امروز اینجا هستیم تا با همکاری ادارات و با استفاده از تمام ظرفیت موانع و مشکلات بر سر راه تولید کنندگان را مرتفع نمائیم .

در پایان در جهت بررسی و پیگیری مشکلات واحد ، جلسه ای با حضور ادارات مربوطه در محل کارخانه در قالب نهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برگزار و در خصوص رفع موانع واحد تولیدی مصوباتی اخذء گردید .

واحد تولیدی فوق در زمینه ساخت انواع لوله های تک جداره و دو جداره با قطر کمتر از ۲۵۰ میلی متر تا ۳ متر از جنس پلی اتیلن با ظرفیت تولید سالانه ۴۵۰۰۰ هزار تن می تواند تولید نماید که متاسفانه مدتی است به دلیل مشکلات داخلی شرکت فعلا تعطیل می باشد .


ارسال نظر