اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری جلسه ستاد رفع فقر مطلق در شهرستان ورامین
پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱
                      سال تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
 
 
 
 
 
 
۲۴ اسفند ۱۴۰۰
شماره:8576
برگزاری جلسه ستاد رفع فقر مطلق در شهرستان ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین ، جلسه ستاد ریشه کنی فقر مطلق با حضور درویشی فرماندار و میرزایی رئیس اداره صمت و با حضور جمعی از صاحبان صنایع ، تولید کنندگان و جامعه اصناف شهرستان در سالن جلسات اداره صمت ورامین برگزار گردید .

در ابتدا فرماندار ورامین از تشکیل ستاد رفع فقر مطلق شهرستان خبر داد و افزود : با دستور رئیس جمهور جهت رفع فقر مطلق و ارائه راهکارهای لازم برای شناسایی و رسیدگی به مشکلات معیشتی خانواده های نیازمند این شهرستان تلاش نمائیم .

وی در ادامه افزود : این حرکت دو جهت دارد که یک جهت آن بلند مدت و در قالب برنامه سه ساله صورت می پذیرد و جهت دیگر آن کوتاه مدت است که برگزاری و حضور شما عزیران در این جلسه می باشد .

درویشی تصریح کرد : با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و شروع نوروز و همچنین ایام ماه مبارک رمضان می طلبد که با توجه به ظرفیت و پتانسیل شهرستان و با همیاری خیرین در برداشته شدن فقر مطلق در شهرستان ورامین گامهای خوبی برداشته شود .

وی با اظهار اینکه کمکها و فعالیتهای زیادی در خصوص خدمات به نیازمندان انجام میگیرد افزود : خیریه ها و موسساتی در تلاش هستن که این مشکلات را مرتفع نمایند اما باید همه این اقدامات سازماندهی گردد تا اقدامات هدفمند شود .

درویشی خاطر نشان کرد : با کمکهای مقطعی مشکل نیازمندان مرتفع نمی گردد لذا دولت برنامه های خوبی در جهت ساماندهی این افراد شکل داده است که در جلسات آینده به آنها پرداخته خواهد شد .

فرماندار از اعضاء حاضر در جلسه خواست تا با حمایت خود در به سرانجام رساندن این کار عظیم و بزرگ شرکت نموده تا خانواده های بی بضاعت و نیازمند توانمند گردند .

در پایان هر یک از اعضاء حاضر در جلسه اقدامات خود را در اینخصوص بیان نمودند .


ارسال نظر