اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری سیصد و هفتادودومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین
پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱
                      سال تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
 
 
 
 
 
 
۲۵ اسفند ۱۴۰۰
شماره:8584
برگزاری سیصد و هفتادودومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین

در ادامه …

سیصد و هفتادودومین جلسه کمیسیون نظارت شهرستان ورامین به ریاست حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت و با حضور اعضاء در محل اداره صنعت ، معدن وتجارت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین : در ابتدای جلسه حسن میرزایی رئیس کمیسیون نظارت شهرستان به بیان مسائل و موضوعات پیرامون امور اصناف و بازار پرداخت و گفت : بی‌تردید کمیسیون نظارت ظرفیت بالایی برای ساماندهی صنوف دارد  ، بنابراین باید به منظور سیاست‌گذاری و ارتقاء جایگاه آن در چهار چوب وظایف محوله  تلاش کرد.

در ادامه وی افزود : نظارت بر اجرای بخشنامه های ابلاغی و برنامه های دارای اولویت به منظور ایجاد وحدت رویه باید در دستور کار اعضاء کمیسیون قرار گیرد .

وی تصریح کرد : ارائه راهکارهای مناسب در خصوص ارتقاء بهره وری بیشتر در زمینه اصناف و استفاده بهینه از منابع و امکانات در اختیاردر جلسات بعدی توسط اعضاء مطرح گردد

میرزایی با اشاره به ایام پایان سال و آغاز سال جدید به حضور پر رنگ بازرسان اصناف و اتحادیه ها را در جهت کنترل بازار تاکید نمود .

در پایان جلسه به مواردی شامل بازرسی و نظارت بر قیمت کالا و خدمات با توجه به ایام پایانی سال ، نظارت بیشتر بر عملکرد اتحادیه ها ، بررسی مشکلات و ضعف های موجود در برخی اتحادیه ها ، انجام گشتهای مشترک بازرسی و نظارت  ، تخصیص کد آیسیک و تعیین حق عضویت تعدادی از اتحادیه ها بررسی و مصوباتی احصاء گردید .


ارسال نظر