اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بازدید رئیس اداره صمت از دو واحد تعطیل در شهرک صنعتی چرمشهر ورامین
پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱
                      سال تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
 
 
 
 
 
 
۲۲ فروردین ۱۴۰۱
شماره:8592
بازدید رئیس اداره صمت از دو واحد تعطیل در شهرک صنعتی چرمشهر ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ، در راستای شناسایی و پیگیری مشکلات ورفع موانع تولید ، حسن میرزایی رئیس اداره صمت به همراه مسئول واحد صنعت و معدن از ۲ واحد صنعتی تعطیل واقع در شهرک صنعتی چرمشهر ورامین بازدید نمودند .

در حاشیه این بازدیها میرزایی گفت : در شرایط کنونی کشور، قهرمان واقعی کسی است که یک شغل ایجاد نماید و یا تلاش کند که کارگری بیکار نشود، اظهار داشت: ما به عنوان دولت همراه مدیران واحدهای صنعتی و تولیدی خواهیم بود.

وی افزود: درد بزرگی است که واحد تولیدی تعطیل گردد و تولید این واحدها متوقف، ماشین‌آلات آن‌ها فرسوده و نیروی انسانی‌شان بیکار گردند.

میرزایی فعالان بخش خصوصی را کارشناسان عرصه تولید توصیف و تصریح کرد: از تولید کنندگان می‌خواهیم مشکلات موجود در تمام زمینه‌ها را شناسایی و اعلام کنند و تمام دستگاه های مربوطه  از جمله صنعت ، معدن وتجارت نیز وظیفه پیگیری و نظارت بر این کار را برعهده خواهد داشت.

گفتنی است در این برنامه از شرکت رسن افشان تولید کننده انواع حلال و تینر و رزین که به دلیل مشکلاتی حدود ۸ سال تعطیل بوده در جهت فعالیت مجدد مجموعه بازدیدی صورت گرفت و دومین واحد تولیدی صابون آقایان علیزاده و طالبی در زمینه تولید صابون رختشویی با ظرفیت تولید ۳۰۰ تن و صابون دستشویی با ظرفیت ۱۵۰ تن در سال که به مدت ۱۰ سال تعطیل بازدیدی صورت پذیرفت و مشکلات واحدها در جهت رفع آنها مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت .


ارسال نظر