اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » برگزاری اولین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین در سال 1401
پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱
                      سال تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
 
 
 
 
 
 
برگزاری اولین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین در سال ۱۴۰۱

در ادامه …

اولین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین در سال ۱۴۰۱ به ریاست درویشی فرماندار وبا دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و با حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی در ایام جاری و اتخاذ تدابیر و کنترل بازار برگزار گردید.

در ابتدا درویشی فرماندار ورامین ضمن تشکر از کلیه دستگاه ها که در ایام پایان سال درحوزه تنظیم بازار زحمت کشیدند افزود : با توجه به اینکه مجموعه تنظیم بازار با سفره مردم در ارتباط می باشد لذا تک تک اعضاء باید به این موضوع حساس باشند تا کالاهای مصرفی مردم به موقع به دستشان برسد و ناهماهنگی بین دستگاه ها پذیرفته نیست .

در ادامه میرزایی دبیر جلسه گفت: در جهت جلوگیری از افزایش قیمت برخی از کالاها طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان با برگزاری گشت های مشترک با ادارات مربوطه از جمله دامپزشکی، جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت ، تعزیرات حکومتی ، اتاق اصناف از تاریخ ۱۴ اسفند ماه سال جاری آغاز و لغایت تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت .

در این جلسه روسای ادارات جهاد کشاورزی ،شبکه بهداشت و درمان ، نماینده اصناف و شرکت نفت به ارایه گزارش پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید .


ارسال نظر