اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » بررسی مشکلات 7 واحد تولیدی در اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ورامین
پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱
                      سال تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
 
 
 
 
 
 
۳۱ فروردین ۱۴۰۱
شماره:8619
بررسی مشکلات ۷ واحد تولیدی در اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین ، درجلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات ۷ واحد تولیدی و شرکت خدماتی شهرکهای صنعتی چرمشهر و سالاریه ، به ریاست درویشی فرماندار ورامین و دبیری میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامین و حضور دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی درمحل فرمانداری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

در ابتدای جلسه درویشی فرماندار ورامین با اشاره به مشکلات تولید کنندگان گفت : همه دستگاه ها این دغدغه را دارند که مشکلات تولید کنندگان را حل و فصل نمایند لذا فرآیند بخشی از مشکلات در ستاد رفع موانع تولید شهرستان مرتفع و بعضی از آنها باید در استان پیگیری و مرتفع گردد .

وی در ادامه افزود : نگاه تمام اجزاء دولت به موضوع تولید و رفع موانع آنهاست لذا پیش بینی می شود امسال سال خوبی برای تولید کنندگان باشد .

درویشی تصریح کرد : از تولید کنندگان میخواهیم اگر مشکلاتی در برخی دستگاه های اجرایی شهرستان مشاهده نمودند به فرمانداری منتقل نمایند ما دائما و ۲۴ ساعته در خدمت تولید کنندگان هستیم .

در ادامه میرزایی دبیر جلسه و ریاست اداره صمت گفت : سعی ما در ستاد تسهیل انجام وظایف قانونی و تحقق اهداف ستاد به بهترین شکل بوده است لذا در راستای تسهیل در تولید، صدور مجوزهای مربوطه در اسرع وقت انجام می گیرد و در کمترین زمان ممکن به درخواست مدیران واحد های تولیدی رسیدگی می شود.

در این جلسه مسائل و مشکلات ۷ واحد تولیدی صنعتی ، صنفی ،کشاورزی در خصوص مشکلات تعرفه گاز ، تعرفه برق ، مشکلات زیست محیطی ، مشکلات معوقات بانکی ، تامین آب ، بدهی های مالیاتی ، سهمیه سوخت گازوئیل و ….از سوی نمایندگان واحدهای تولیدی حاضر دراین جلسه مطرح و روسای دستگاه های مربوطه نسبت به رفع این مشکلات نکاتی را بیان نمودند و راهکارهای لازم برای گره‌گشایی از واحدهای یاد شده ارائه شد تا و پس از بررسی های لازم ، مصوبات برای رفع مشکلات به تصویب رسید .


ارسال نظر