اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان ورامين » اخبار » در راستای حل مشکلات و رفع موانع تولید انجام شد / بازدید ازسه واحد تولیدی در شهرستان ورامین
یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱
                      سال تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین
 
 
 
 
 
 
۱۲ خرداد ۱۴۰۱
شماره:8638
در راستای حل مشکلات و رفع موانع تولید انجام شد / بازدید ازسه واحد تولیدی در شهرستان ورامین

در ادامه …

به گزارش روابط عمومی اداره صمت شهرستان ورامین : پیرو برنامه بازدیدهای مستمر از واحدهای تولیدی و شهرک ها و مناطق صنعتی شهرستان و به منظور حمایت از حوزه تولید ورفع مشکلات واحد های تولیدی فرماندار ورامین و ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت و بعضی از ادارات مرتبط از سه واحد تولیدی وصنعتی واقع در شهرک صنعتی غیر دولتی خیرآباد بازدیدی بعمل آمد .

درویشی فرماندار ورامین در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی گفت: حمایت از تولید،اشتغال جوانان را به همراه دارد و اشتغال جوانان به ارتقای امنیت و تولید در جامعه می انجامد.

نماینده عالی دولت در این بازدید بیان داشت: فعالیت هرچه بیشتر واحدهای تولیدی در شهرک ها و مناطق صنعتی می تواند نقش مهمی در شکوفائی اقتصادی و تحقق شعار سال داشته باشد .

وی با تاکید بر تعامل وحمایت دستگاههای اجرایی از جریان تولید افزود: یکی از اولویت های اصلی مجموعه مدیریت شهرستان، حمایت همه جانبه از بخش تولید و اشتغال است لذا همواره در خدمت تلاشگران عرصه تولید باقی خواهیم بود و در این راستا از هرگونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.

در پایان هر بازدید ضمن برگزاری جلسه و گفتگو و تبادل نظر با مدیر کارخانه مشکلات آنها مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت  و دستورات لازم از سوی فرماندار در جهت رفع مشکلات واحد به ادارات مربوطه داده شد.

قابل ذکر است در این برنامه دو واحد تولیدی صنفی فعال در زمینه تولید انواع ظروف آلمینیومی و تولیدی ظروف چینی و یک واحد صنعتی فعال در زمینه تولید پارچه برزنت مورد بازدید قرار گرفتند .


ارسال نظر